Stavební práce

Při realizaci stavebních prací klademe důraz na kvalitu a respektování požadavků našich zákazníků. Proto jsme také ve firmě zavedli certifikovaný systém jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Každá stavba má svoje specifika a proto preferujeme individuální přístup a co nejefektivnější spolupráci s autory projektů a technickými dozory investorů. Naše práce začíná prohlídkou budoucího staveniště, seznámením s veškerou dostupnou dokumentací a vypracováním cenové nabídky. V případě menších akcí, kde není předložena realizační dokumentace, sami vypracujeme pro zákazníka technologický postup stavby, příp. jednoduchou projektovou dokumentaci. Na přání zákazníka vypracováváme i podrobný harmonogram stavby.

Ve většině našich zakázek se jedná o stavby „na klíč“, tj. zajišťujeme nejen hrubou stavební výrobu, ale i všechna potřebná řemesla od klempířů a pokrývačů přes instalatéry, topenáře, elektrikáře až po truhláře, podlaháře a dodavatele speciálních technologií.

Na druhé straně samozřejmě poskytujeme i jednotlivé dílčí služby nebo jejich kombinace. Můžeme také nabídnout provedení dílčích subdodávek vyšším dodavatelům.


Rychlý kontakt

DRACO Praha s.r.o.
Odlehlá 790/31
190 00 Praha 9
Tel.: (+420) 284 686 770

Fax.: (+420) 284 686 770

E-mail: info@draco-praha.cz


eBRÁNA webarchitect